Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Думай вільно! Говори те, що думаєш! Роби те, що говориш!

 

Сінченко Дмитро Володимирович

БІОГРАФІЯ

Народився 4 липня 1986 року в місті Кіровограді, в родині інженерів.
Ще з дитинства відрізнявся творчим складом мислення. Писав вірші, займався дослідженнями поведінкових особливостей комах, малював, робив аплікації. Йому для гри не обов’язково було мати іграшки. Його фантазія дозволяла зробити іграшку з будь-якого предмету.
Закінчивши у 2000 році Кіровоградський колегіум, вступив до Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу, який закінчив у 2006 році з відзнакою, здобувши кваліфікацію «бакалавр з фінансів».
У 2007 році закінчив Кіровоградський національний технічний університет, здобувши кваліфікацію “магістр адміністративного менеджменту” (диплом з відзнакою).
У 2008 році переїжджає до Києва, де проходить стажування на посаді помічника Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України. По завершенню стажування одружується і переїжджає до Житомира.
Має сина.

Громадсько-політична діяльність
Громадську діяльність розпочав у 2003 році з участі у студентському самоврядуванні. Тоді Дмитро програв вибори «студентського Президента» Кібернетико-технічного кожеджу своєму супернику з різницею в один голос (92/93). Але, не зважаючи на поразку, продовжував працювати в органах студсамоврядування коледжу. Пізніше це дало йому змогу стати співавтором посібника «Студентське самоврядування «для чайників».
З початку 2004 року по 2010 рік очолював Кіровоградську обласну організацію "Молодий Народний Рух". За період свого керівництва він зумів налагодити ефективну співпрацю з органами державної влади, іншими громадськими організаціями та бізнес-структурами, яких постійно залучає до проведення заходів. Його досягнення в галузі молодіжної політики були беззаперечно визнані і органами державної влади, і засобами масової інформації (про що свідчать постійне та систематичне висвітлення діяльності Кіровоградського осередку Молодого Народного Руху у ЗМІ), і молоддю (адже його організація була найчисельнішою в області).
У 2007 році, під час перевиборів Голови Всеукраїнської організації Молодого Народного Руху, був висунутий кандидатом на найвищу посаду в організації, але зняв свою кандидатуру на користь Івана Крулька, який і переміг під час голосування.
За результатами Всеукраїнського опитування «Молодіжний рейтинг року 2009», Кіровоградський осередок «Молодого Народного Руху» був визнаний переможцем в номінації «Місцевий осередок припартійної молодіжної організації».
Під час президентської виборчої кампанії 2004 року працював спершу агітатором, а потім – і керівником агітаційної групи та членом ДВК. Під час Помаранчевої революції був десятником народної дружини в Українському домі. 3 2005 року обраний заступником голови Кіровоградської крайової (обласної) організації "Народного Руху України". У грудні 2005 року призначений координатором Громадянського руху «Чиста Україна» в Кіровоградській області. В 2006 році на виборах до місцевих рад працював керівником прес-служби обласного штабу Народного Руху України.
З січня 2006 року - член Кіровоградської обласної територіальної виборчої комісії. Будучи на цій посаді, став героєм двох історій: про те, як кіровоградський студент (Д.Сінченко) «спіймав на слові» народного депутата Михайла Поплавського на виборах 2006 року, який пообіцяв дати 1000 $ тому, хто назве всі «52 партії, які йдуть у парламент» і виграв у нього, змусивши виконувати публічні зобов’язання; та про події, що у ЗМІ дістали назву «Матриця в обласній ТВК», коли голова виборчої комісії публічно заявив Дмитру «Вас нє существуєт!» і позбавив його права голосу на засіданні. Історія продовжилась у судах та закінчилась перемогою Дмитра.
В кінці 2006 року обраний на посаду Голови Кіровоградської обласної організації "Спілка молодих політологів України". З 2007 року - Голова Кіровоградської обласної організації "Національний Альянс" та Президент Кіровоградського відділення ВМГО “Дебатна Академія”.
На перевиборах кіровоградського міського голови у 2006-2007рр. працював керівником молодіжного штабу кандидата на посаду міського голови Козуба Ігоря Борисовича.
З листопада 2008 року по липень 2009 року проходив стажування на посаді помічника Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України.
З 2008 року – член Національного комітету та керівник Креативного департаменту громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»
З 2009 року – керівник відділу регіональної політики Українського Незалежного Фонду Інноваційного Розвитку.
У 2009 році став одним із засновників та спікерів Громадської кампанії «Новий Громадянин».

Журналістика
Журналістикою почав цікавитись ще на першому курсі коледжу, відвідуючи гурток тележурналістики та друкуючись у студ-газеті «Ровесник». Його короткометражні фільми та теле-сюжети не раз отримували нагороди на Всеукраїнських фестивалях дитячого та юнацького кіно та теле мистецтва.
З вересня 2005 по червень 2006 року працював редактором суспільно-політичних програм Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії. Став автором першого Кіровоградського ток-шоу, створеного за принципами парламентських дебатів, - «Дебат-клуб «Рух думок».
У 2008 році працював заступником голови правління ТОВ «Комунальник-сервіс», з питань зв’язків з громадськістю.
З 2009 року працює позаштатним кореспондентом газет «День», «Дзеркало тижня», «Молодь України», «Сільські вісті», інтернет-видання «Українська правда» та інших інформаційних ресурсів. Автор циклу статей про вади системи державного управління та політичну відповідальність.
З 2010 року працює кореспондентом газети «Замок Володарів», веде власний блог «Sinchenko.org.ua», друкується у інших житомирських ЗМІ, а також викладає практикум «Медіа-підтримка освітніх проектів» у Житомирському Державному Університеті ім. Івана Франка.

Творчість
З 2001 по 2006 рр. займається творчою діяльністю. Пише вірші, друкується у виданнях літературного клубу «Меридіан» та у збірці поезії «Мелодія душі».
У 2002 році організовує гурт «КілоГрам Багатства», який виконував пісні у жанрах «реп», «хіп-хоп», «хард-кор». Гурт кілька разів змінював свій склад, брав участь у багатьох конкурсах та фестивалях, але, врешті-решт, розвалився. На початку 2005 року Дмитро приймає рішення про завершення творчих експериментів і зосереджується на громадсько-політичній діяльності.
Крапку у своїй творчій кар’єрі вдається поставити ефектно. Влітку 2005 року його несподівано запрошують до участі у фінальній частині Всеукраїнського фестивалю «Червона Рута – 2005», на якому він перемагає з сольним проектом «МС Лайф» в номінації «танцювальна музика». Однак більше до музики не повертається.

Психологічна характеристика
Чітко виражений лідер. Найхарактерніша особливість - здатність концентруватись на головній меті. Енергійна, нестримна, сильна особистість, котра ставить зрозумілі цілі і досягає їх.
Мислитель, що здатний глибоко і швидко аналізувати ситуацію. Концентрується на головному, на суті проблеми, а не на деталях. Дуже впевнена людина, що хоче бути правою у всьому. Сильна потреба бути правим і керувати станом справ, вирішувати не лише за себе, а і за інших, робить Дмитра особистістю, що постійно конкурує, змагається з іншими. Домінуюча установка в будь-якій справі - це установка на перемогу, виграш, успіх. Він часто ризикує, буває нетерплячим і нетерпимим до тих, хто вагається в прийнятті рішень.
Сильні сторони особистості - прагнення до активних дій, наполегливість у досягненні поставленої мети, емоційність, інтуїтивність, практичність.

Нагороди:
Подяка Кіровоградської облдержадміністрації “за сумлінну працю, активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу розвитку України як могутньої суверенної держави”;
Подяка Кіровоградської міської ради “за вагомий вклад у розвиток молодіжного руху, виховання національно свідомої молоді, організацію змістовного дозвілля молоді”;
Почесна Грамота Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту «за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську діяльність, популяризацію молодіжного руху в Україні, формування лідерських якостей, відданість справі та з нагоди святкування Дня молоді»;
Диплом лауреата обласного конкурсу “Молода людина року 2008” у номінації “Молодіжний лідер року”.
Диплом лауреата Всеукраїнського опитування «Молодіжний рейтинг року 2009» у номінації «Місцевий молодіжний лідер року».
Диплом фіналіста ІV Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»